Reference

Jak mě vidí klienti?

Kreativní a výkonný fotograf, který umí navodit příjemnou atmosféru pro práci s klientem. Tomáš Nosil má cit pro výběr lokací pro foto portréty i volbu adekvátních prostředků, které vedou k vysoce estetickému výsledku. Skvělou zkušenost jsme udělali také s vizážistkou Miriam Machovou, s kterou Tomáš dlouhodobě spolupracuje.

Markéta Dvořáková Fišerová
ředitelka odboru komunikace a mluvčí ČNB

Chtěl bych za všechny své kolegy poděkovat Tomášovi za skvělou práci, kterou odvedl při našem focení na webové profily. Nejen, že jsme se při samotném focení skvěle bavili a vlastně si odpočinuli od normální práce, ale ještě jsme nadšeni výsledkem. Tomáše jednoznačně doporučuji!

Michal Mrskoč
Senior UX consultant a designer ve společnosti Picards

Focení s Tomášem Nosilem je zajímavá, hravá a příjemná cesta ve skvělé atmosféře. Na jejím konci jsou perfektní fotografie, které podtrhují barvitost osobností, které fotí.

Miriam Kejzlarová
Communication Manager for the Czech Republic & Slovak Republic at GSK

"S Tomášem Vás to bude bavit. Je to profesionál každým coulem, což odtušíte už podle počtu stylových mobilních kufříků s teleskopy, na všechno to krásné nářadí a propriety.
Nejvíc oceňuji jeho nadhled a bezprostřednost s jakou Vás doslova "svlékne". Přestanete se hlídat, začne Vás to bavit a zapomenete na čas. S výsledkem jsem nadmíru spokojen"

Tomáš Žďára
Česká spořitelna, Product Owner, Client Care, Wealth Management Tribe

Média

Velkou část mého profesního portfólia tvoří práce pro média. Portrétů osobností na titulní strany, fotky k rozhovorům, fotografické editorialy, fashion story.

- HOSPODÁŘSKÉ NOVINY
- EKONOM
- MAGAZÍN VÍKEND HOSPODÁŘSKÝCH NOVIN
- INTERVIEW
- EXKLUZIV
- INSTINKT
- TÝDEN
- EGO
- TOP ŽENY

Soukromí klienti

Pro své klienty mimo média tvořím byznys portréty, fotografie na sociální média jako LINKEDIN, Facebook, webové stránky, firemní komunikační kanály. Také fotografuji osobní i rodinné portréty.

- AMI
- ČNB
- CDN77
- GSK GlaxoSmithKline
- ENERGETICKÝ REGULAČNÍ ÚŘAD
- EUROPEAN AUDIO TEAM
- FOND QUANT
- HOPI
- NEXT FINANCE
- MARS
- MYLAN
- HAVLÍKOVA APOTÉKA
- UNIVERSAL
- PICARDS
- ŠKODA
- VOLKSWAGEN
- WUSTENROT